Benders katusekivi osta targalt

MIKS BENDERS?

Vajad kodule katust, mis on päriselt vastupidav ja näeb soliidne ja ilus välja ning seda pikkadeks aastateks? Oled õigel teel. Aitame sind hea meelega tasuta konsultatsiooni ning aprillis tasuta transpordiga.

Soovime Sulle luua elamiseks mõnusa keskkonna, kus on perega hea koos aega veeta. Jagame Sinuga enda kogemusi läbi 60 aasta, seega võid olla kindel, et valminud katus saab ilus ja vastupidav.

Oleme tänulikud, kui usaldad oma katusematerjalide päringu meie kätte, et saaksime koos leida sobiva lahenduse.

PINNAKATETE VALIK

BENDERIT, ANTIIK, CANDOR, BRILLIANT

Leiad Bendersi valikust neli erinevat pinnakatet. Võid olla kindel, et siin on midagi, mis sulle meeldib! Parima võimaliku kvaliteedi tagamiseks arendame ja toodame kõik pinnakatted ise. Pealmine kattekiht kantakse peale kaks korda. Esmalt siis, kui katusekivi on “värske” ja teine kiht peale kivistumist. See tähendab, et värv on tõeliselt kividesse integreeritud ja tulemuseks on ajale vastupidavad katusekivid.

KATUSE LISATARVIKUD

Bendersi katuse lisatarvikud annavad teie uuele katusele viimase lihvi. Olgu need betoonist lisatarvikud, nagu harja- ja äärekivid, või muud vajalikud lisad (ventilatsioon, läbiviigud, tihendustarvikud, ohutustarvikud jne). Meil on tootevalik, mis tagab teie katusele pika eluea. Kõik lisatarvikud on toodetud vastu pidama põhjamaisesse kliimasse. Nende atraktiivne välimus on meeldivaks lisaboonuseks.

KAMPAANIA TINGIMUSED

„Saates meile hiljemalt 30.04.2020 katusepäringu, kampaania koodiga “OSTA TARGALT” – saad meilt katusematerjalide ostuks soodsa pakkumise koos kauba tasuta transpordiga kokku lepitud aadressile. Pärast päringu saatmist võtab Sinuga ühendust meie spetsialist, kes täpsustada kõik vajaminev katusekomplekti pakkumise koostamiseks ja pakub konsultatsiooni tekkinud küsimustele vastamiseks. Kampaania kehtib tellimustele, mis on vormistatud vahemikus 06-30.aprill. 2020 a.”

  • Tasuta transport*
  • Katusekivide värvivalik: PÕHILISED VÄRVITOONID
  • Pinnaviimistlus: Benderit, Antiik, Candor, Brilliant
  • Pakkumine kehtib täiskomplekti** soetamisel. Ainult täiskomplekti soetamisel kehtib Bendersi 30 aastane katusegarantii.
  • **Katusematerjalide täiskomplekt koosneb rea- ja erikividest ning katusetarvikutest (aluskate, kinnitustarvikud, turvatarvikud jne.).
  • *Tasuta transport kehtib tellimustele, mis on kinnitatud hiljemalt 30.04.2020