Lumetõkketorude komplekt 2m savipunane

66.59

  • Kogus: 2 toru ja 3 kandurit
  • Pikkus: 2jm

Katus peab olema turvaline nii sellest lähedalt möödujale kui ka katuselviibijale. Turvatooted on katsetatud ja toodetud just katuste jaoks, kõik tooted sobivad omavahel kokku ning teie majaomanikuna, võite tunda end turvaliselt. Ehitusjärelevalve nõuete kohaselt vastutab majaomanik turvareeglite ja seaduste täitmise eest. Monieri lumetõkketorud  vastavad kõikidele turvareeglitele ja nõuetele. Nii lumetõkke- kui kõik muud turvatooted, nagu jmt. sobivad igat sorti ehitistele erisuguste katuse- konstruktsioonidega, katuse eri värvuse ja fassaadiga. Lumetõkke kasutamine: Kõige rohkem leiavad meil kasutamist lumetõkked. Lumetõkked paigaldatakse tavaliselt sisse- ja väljapääsude ning kõnniteede kohale (kohtadesse, kus lumisel ajal toimub inimeste liikumine), samuti varikatuste kaitseks. Kui katuseakende kohale jääb suurem katusepind, on ka katuseakende kaitseks soovitav lumetõkked paigaldada. Mõnikord soovitakse lumetõkkeid paigaldada ka vihmaveerennide kaitseks, kuid sellel pole mõtet, kui vihmaveerennid on kinnitatud õigele kõrgusele (nii, et katuselt mahalibisev jää ja lumi libiseb üle vihmaveerenni).

Tootja

Monier

MONIER müüb oma tooteid ja teenuseid Baltikumis ja Põhjamaades kokku seitsmes erinevas riigis.

Monieri Eesti osakonnas töötab 40 inimest, Balti regioonis on töötajaid kokku 60. Eestis, täpsemalt Kiiul, asub ka Monier'i tehas, mis toodab betoonist katusekive, metallist lisatarvikuid nagu lumetõkked, kinnitusklambrid.

BRAAS MONIER'i gruppi kuulub ka meie tütarettevõte SCHIEDEL, pakkudes kvaliteetseid moodulkorstnaid üle Euroopa.  Eestis leiate kogu vajaliku info korstende kohta Schiedel Moodulkorstnad OÜ kodulehelt või kontakttelefonidele helistades. Samuti on pädevad Teie küsimustele vastama ka kõik hästivarustatud ehitusmaterjalide kauplused.

Oleme osa ettevõttest BRAAS MONIER Building Group – maailma suurimast katusematerjalide ja nende lisatarvikute firmast. 2014. a oli MONIER’i kogumüük 1,211 miljardit eurot. Ettevõtete grupp tegutseb ühtekokku 100 tootmisüksuse ja 7 300 töötajaga 35 riigis.

MONIER ARENDUSTÖÖD

Katus peab taluma palju - lund, vihma, tormi jne. Veelgi raskemates tingimustes, kui ainult need kolm loodusnähtust, testitakse neid aga MONIER’i teaduskeskustes. Hoolikalt kontrollitud ja läbiviidud teste korraldatakse pidevalt.

MONIER omab mitmeid teadus- ja testikeskuseid üle maailma. Meie teadustegevus ei seisne ainult katusekivide, vaid ka katuse erinevate komponentide ja erikivide arendamises ning pidevas testimises.

Enne uue toote turule toomist testitakse seda paljudel erinevatel viisidel:

UV-KIIRGUSE TEST

Päikesekiirgus lagundab polümeere katusekivide pinnal. Seepärast on katusematerjali vastupidavust päikesele väga oluline testida.

KÜLMATALUVUS

Kahjustatud katusekivi õnarustesse ja mikropragudesse võib sattuda vett, mis külmudes kive kahjustab.

SÖÖVITUSTEST

Vihmavesi on happeline ja paikades, kus õhk on saastunud, võib see happelisus tekitada söövituskahjustusi. Seepärast on materjalid ja pinnatöötlusmaterjalid vastavates tingimustes testitud.

KIIRED TEMPERATUURIMUUTUSED

Katusekivide pinnatemperatuur võib kõigest mõne minutiga muutuda kuni 50°. Kiired muutused võivad põhjustada mikroskoopilisi mõrasid katusekivi pinnas.

Need testid tagavad ka selle, et kõik tooted vastaksid riiklikele ehitusnormidele ning püsiksid kvaliteetsed ka pika aja jooksul. Võiks öelda, et Monier’i katused on alati tipus.

error: Content is protected !!