Керамической черепицы Actua 10 Черный Эдельангоб

610.00

  • Угол наклона кровли: от 25о
  • Длина: 475 мм
  • Ширина: 285 мм
  • Вес: 4,5 кг/шт
  • Расход, м2: 10,5 — 11,8 шт (* зависит от шага обрешетки)
  • Ориентировочный вес м2: около 47,3 кг/м2
  • Шаг обрешетки: 340 — 385 мм
  • Поддон: 240 шт
  • Цена: 240 шт/ 1 поддон

Черепица KORAMIC ACTUA 10 представляет собой плоский профиль, образующий покрытие, имитирующее кровельный сланец. Но в силу особых конструкционных особенностей керамической черепицы — а именно пазового замка, который обеспечивает надежный отвод воды и гарантирует гидроизоляцию кровельной конструкции — этот тип кровельного материала получает видимые преимущества для регионов с вероятной снеговой нагрузкой и обильными осадками.

Этот тип профиля может использоваться на кровлях с углом наклона от 25 градусов. При угле наклона в 25о и выше этот профиль применяется в стандартные материалы для устройства подкровельного пирога с учетом требований Вашего региона.

Если угол наклона кровли меньше, то потребуется выполнение особых мероприятий для усиления гидроизоляционного контура подкровельного пространства. Так, для угла наклона от 21о потребуется применение усиленной диффузионной мембраны например, типа Delta Maxx или аналогов, с тщательной проклейкой швов и нахлестов полотен и зон примыканий мембраны к конструкциям. А для таких кровельных скатов, где мы сталкиваемся с углом наклона от 13о до 17о потребуется выполнение полностью герметичного подкровельного контура.

Рядовая черепица — это основные элементы, с помощью которых выполняются кровельные работы. Каждая рядовая черепица имеет пазы для отвода влаги и воды. Для полного обустройства кровли Вам также потребуется приобрести и дополнительные доборные элементы: коньковые и хребтовые черепицы, торцевые заглушки, проходные черепицы для вентиляции или антенны, а также набор ветровых и коньковых зажимов и различных материалов для обустройства ендов, карнизов и коньков кровли.

Бренд

Wienerberger

Wienerberger AS koos oma kolme esindusega Eestis, Lätis ja Leedus, kuulub Wienerberger Group'i, mis on oma 195 tehasega 30 riigis maailma suurim keraamiliste ehitusplokkide, telliste ja Euroopa suurim keraamiliste katusetellise tootja.

Eestis kuulub Wienerberger Group`ile modernne tellisetehas Aseris, mis rajati 2006. aastal. Aseri tellisetehase tootmisvõimsus ületab 50 miljonit tellist aastas. Lisaks viimistlustellistele valmistatakse tehases ka erinevates formaatides täistelliseid ahjude, kaminate ja korstnate ehitamiseks ja interjööris kasutamiseks. 2011. aastal alustasime Aseri tehases ka klinkersillutuskivide tootmist ning toodame neid nüüd kareda pinnaviimistlusega kuues formaadis ja neljas värvitoonis. Aseri tellisetehase suur võimsus võimaldab varustada nii Baltikumi kui ka Venemaad ning tarnida Eestimaiseid tooteid teistessegi riikidesse, kindlustades seeläbi piirkonnas oma turupositsiooni. Rahuldamaks jätkuvalt suurenevat nõudlust looduslikust ja samas ainulaadsete omadustega ehitusmaterjali järele, toome Eestisse telliseid ja tellisplaate, sillutuskive, katusekive ja ehitusplokke ka Soome, Saksamaa, Poola, Hollandi, Belgia ja teiste Wienerbergeri Euroopa riikide tehastest. Wienerberger AS põhieesmärgiks on saavutada pidev klientide rahulolu ja usaldus ning soovitud tasuvus töötajate efektiivse tegevuse abil. Ettevõte kannab oma tegevuses keskkonnavastutust. Organisatsiooni igale tasemele on määratud tööalased kohustused ja õigused. Keskkonna arvestamine on võrdväärne osa firma majandustegevuses Selle eesmärgi saavutamiseks Wienerberger AS: •    Täidab oma tegevust reguleerivaid seaduseid, juhendeid ja lubasid nõudvaid määruseid ning muid kohustusi, mida ettevõte on endale võtnud. •    Parendab jätkuvalt tooteid ja teenuseid ning keskkonnakorralduse taset, hinnates regulaarselt oma tegevuse tulemusi ja keskkonnamõju, määrates kvaliteedi- ja keskkonnaalaseid tegevuseesmärke ja ülesandeid. •    Loob aluse toodete ja teenuste kvaliteedi tasemele, mille lähtekohaks on alati klient ja tema vajadused, arvestades samas ka ettevõtte võimalusi. Eesmärgiks on pakkuda optimaalselt kõrget kvaliteeti, mis on lõppkokkuvõttes kasulik kliendile. •    Arendab keskkonda vähem koormavaid tooteid ja protsesse kasutades ressursse otstarbekalt. •    Hoiab oma personali pädevust tasemel, mis võimaldab ettevõttel jätkuvalt vastata klientide ja teiste huvipoolte muutuvatele nõudmistele, koolitades töötajaid teadvustama oma töö mõju kvaliteedile ja keskkonnale ning tegutsema vastutustundlikult. •    Peab avatud ja usaldusväärset informatsioonivahetust oma huvipooltega.
Minimaalne tellimus kogus

240 tk/ 1 alus

Toote hind

240 tk/ 1 alus