Необходимо принимать во внимание, что производство керамической черепицы в европейских странах в первую очередь рассчитано на внутренний рынок, этим и обусловлены формы и типы пазовых замков. Профиль VHV производится на заводах предприятии группы Wienerberger в Бельгии и Голландии (заводы Janssen Dings, Tegelen и Deest) и преимущественно рассчитан на применение в зонах с отсутствующей или минимальной снеговой нагрузкой. Поэтому использование на территории средней полосы России возможно, требует выполнения дополнительных мер по повышению гидроизолирующего подкровельного контура с применение специальных усиленных диффузионных мембран. Также желательным является факт использования этого профиля на кровлях с углом наклона от 35 градусов и выше. Для точной справки Вы можете обратиться к нам или воспользоваться технической документацией завода, где при определении корректного угла наклона для применения этого профиля вводятся значения зон Франции. Для средней полосы России подходит зона 3 (французской классификации — горные районы с высокой вероятностью снега), и следует принимать во внимание такие значения: оптимальный угол наклона 35 градусов; а при формировании дополнительного защитного контура — 26,5 градусов. Углы наклона менее 26 градусов следует защищать сплошным гидроизоляционным контуром. (Звоните нашим специалистам — поясним специфику данного профиля).
Черепица в профиле VHV представлена в 4 типах цветовых решений, в двух типах покрытий: натуральный обжиг, ангоб, эдельангоб и глазурь. Покрытие глазурь представляет собой стекловидное покрытие, полностью омываемое дождевой водой, что исключает образование мха на кровле (данная проблема актуальна для Голландии и Бельгии, поскольку среднегодовая температура в данном регионе около 10 градусов, и создаются все условия для нарастания мха на кровле, что очень раздражает местных жителей, и использование глазурованной кровельной черепицы — реальный выход для сохранения первоначального цвета кровли.) Данная модель подразумевает расход 15-16 шт/м2.
Рядовая черепица — это основные элементы, с помощью которых выполняются кровельные работы. Каждая рядовая черепица имеет пазы для отвода влаги и воды. Для полного обустройства кровли Вам также потребуется приобрести и дополнительные доборные элементы: коньковые и хребтовые черепицы, торцевые заглушки, проходные черепицы для вентиляции или антенны, а также набор ветровых и коньковых зажимов и различных материалов для обустройства ендов, карнизов и коньков кровли.
Brand
Wienerberger
Wienerberger AS koos oma kolme esindusega Eestis, Lätis ja Leedus, kuulub Wienerberger Group'i, mis on oma 195 tehasega 30 riigis maailma suurim keraamiliste ehitusplokkide, telliste ja Euroopa suurim keraamiliste katusetellise tootja.
Eestis kuulub Wienerberger Group`ile modernne tellisetehas Aseris, mis rajati 2006. aastal. Aseri tellisetehase tootmisvõimsus ületab 50 miljonit tellist aastas. Lisaks viimistlustellistele valmistatakse tehases ka erinevates formaatides täistelliseid ahjude, kaminate ja korstnate ehitamiseks ja interjööris kasutamiseks.
2011. aastal alustasime Aseri tehases ka klinkersillutuskivide tootmist ning toodame neid nüüd kareda pinnaviimistlusega kuues formaadis ja neljas värvitoonis.
Aseri tellisetehase suur võimsus võimaldab varustada nii Baltikumi kui ka Venemaad ning tarnida Eestimaiseid tooteid teistessegi riikidesse, kindlustades seeläbi piirkonnas oma turupositsiooni.
Rahuldamaks jätkuvalt suurenevat nõudlust looduslikust ja samas ainulaadsete omadustega ehitusmaterjali järele, toome Eestisse telliseid ja tellisplaate, sillutuskive, katusekive ja ehitusplokke ka Soome, Saksamaa, Poola, Hollandi, Belgia ja teiste Wienerbergeri Euroopa riikide tehastest.
Wienerberger AS põhieesmärgiks on saavutada pidev klientide rahulolu ja usaldus ning soovitud tasuvus töötajate efektiivse tegevuse abil. Ettevõte kannab oma tegevuses keskkonnavastutust. Organisatsiooni igale tasemele on määratud tööalased kohustused ja õigused. Keskkonna arvestamine on võrdväärne osa firma majandustegevuses
Selle eesmärgi saavutamiseks Wienerberger AS:
• Täidab oma tegevust reguleerivaid seaduseid, juhendeid ja lubasid nõudvaid määruseid ning muid kohustusi, mida ettevõte on endale võtnud.
• Parendab jätkuvalt tooteid ja teenuseid ning keskkonnakorralduse taset, hinnates regulaarselt oma tegevuse tulemusi ja keskkonnamõju, määrates kvaliteedi- ja keskkonnaalaseid tegevuseesmärke ja ülesandeid.
• Loob aluse toodete ja teenuste kvaliteedi tasemele, mille lähtekohaks on alati klient ja tema vajadused, arvestades samas ka ettevõtte võimalusi. Eesmärgiks on pakkuda optimaalselt kõrget kvaliteeti, mis on lõppkokkuvõttes kasulik kliendile.
• Arendab keskkonda vähem koormavaid tooteid ja protsesse kasutades ressursse otstarbekalt.
• Hoiab oma personali pädevust tasemel, mis võimaldab ettevõttel jätkuvalt vastata klientide ja teiste huvipoolte muutuvatele nõudmistele, koolitades töötajaid teadvustama oma töö mõju kvaliteedile ja keskkonnale ning tegutsema vastutustundlikult.
• Peab avatud ja usaldusväärset informatsioonivahetust oma huvipooltega.