-15%

Aiakamin mudel XXL

1,589.81 1,870.36

  • Kõrgus: 2250mm
  • Laius: 1330mm
  • Kamina ava: 1180x720mm
  • Kaal: 1100 kg
  • Pakend: 2 alus

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 936410001 Kategooriad: , Silt:

Suurim mudel Schiedel aiakaminate valikus. Avar kaminaava muudab selle toote iga aiaomaniku unistuseks.

Looduslikust pimsskivist, mis on kaevandatud Hekla vulkaani jalamilt Islandis, aiakamina konstruktsioon on turvaline ja ilmastikukindel lahendus ka Eestimaises kliimas. Kamina seinte hea soojusisolatsioon tagab , et kamina külgedele ja tagapinnast ei pea jätma suurt vahet
ülejäänud aiarajatisteni. Minimaalselt 3 cm õhkvahe koldekonstruktsioonist põlevmaterjalini on piisav, et tagada turvaline toimivus. Tarnitavas komplektis sisalduvad nii kamina seinaplokid, korstnaplokid, koldekivid, liimsegu kui ka viimistluskrohvi segu.

Aiakamina mudelil mudelitel XXL saab küttepuude moodulit lisada kamina alla vastavalt tellija soovile. Mudelitele XXL on võimalik lisada ka eraldi pööratav grillrest.

Vajadusel võimalik lisada korstnaplokke või lisamooduleid küttepuude hoiustamiseks.

Krohvitud pindasid võib ka värvida. Krohvimata kamina välispinnad tuleb poorsuse vähendamiseks katta vähemalt värviga

Tootja

Schiedel

Schiedel on Euroopa juhtiv energiasäästlike korstnasüsteemide tootja, mis pakub lisaks korstendele ka uuenduslikke kütte- ja ventilatsioonisüsteeme. Pärast rohkem kui 70 aastat turul tegutsemist, tuntakse meid eelkõige kvaliteetsete ja vastupidavate terviklahenduste ning kõrgetasemelise klienditeeninduse poolest. Schiedelil on tehased ja kontorid 25 riigis – nii saame pakkuda oma klientidele kiiret tarnet ja mugavat teenindust.