Aluskatte tuulutuskork

Original price was: 7.32€.Current price is: 6.22€.

Materjal: plastik
Läbimõõt: Ø 98 mm
Parimad kasutuskohad: kelpkatus, katus-seinliide

Tootekood: 6966600000000 Kategooria: Sildid: ,

Aluskatte tuulutuskork  on patenteeritud lahendusega aluskatte ohutuks läbistamiseks, mille eesmärk on luua ventilatsiooniava. Aluskatte tuulutuskorki sobib kasutada kõigi aluskatetega katusekonstruktsioonides, kus peab tuulutus olema tagatud aluskatte mõlemal poolel.

Tuulutuskorgi ava diameeter on 98 mm, ventileerimisava seega 7500 mm². Soovitatav paigaldustihendus sõltub konstruktsiooni eripärast.

Aluskatte tuulutuskorgi paigaldus on kiire ja lihtne. Putukate aluskatusesse pääsemist piirab tihendusmuhvile kinnitatav putukavastane võre.

Parimad kasutuskohad:

  • kelpkatuse puhul kelpade lähedal, kus harjapealse tuulutuse loomine on raskendatud;
  • katus-sein liite puhul,
  • katuseakende, korstende (jt tavapäraste tuulutuse katkestuskohtade) juures.

Tootja

Ruukki

Ruukki Construction tarnib terasepõhiseid ehitustooteid ja -teenuseid katuste ning seinte kestlikuks ehitamiseks. Meie heaks töötab pea 1500 inimest ning meil on 10 spetsialiseerunud tehast. Meie tugev kohalolu kümnes Euroopa riigis võimaldab pakkuda kohalikele klientitele meie peamisi kaubamärke, milleks on Ruukki ja Plannja. 2019. aasta suhteline netokäive oli 470 miljonit eurot. Oleme pärit Põhjamaadest ja oleme osa SSAB-st, kellega jagame väärtusi. Meil on pikk terasetöötlemise ja ehitustööstuses osalemise kogemus.
error: Content is protected !!