Harjakivi valtsiga Benders punane

Original price was: 18.60€.Current price is: 14.88€.

Pikkus 340 mm
Laius 300 mm
Ehituspikkus 310 mm
Kogus/alus 56 tk
Kulu: 3,3 tk/m
Kaal 5,48 kg
Materjal Betoon

Saadaval järeltellimisel

Traditsioonilise valtsiga harjakivi mis on lihtne ja annab katusele vana rootsi välimuse. Valtsiga harjakivi asetatakse soon soones mille kulu on arvutatud 3,3 tk/m. See harjakivi sobib Benders Exklusiviga, kuid võib ka paigutada Benders Palema katusel. Harjakivi saab kasutada katusekaldega kuni 45˚ Harjakivil on eelpuuritud kruviauk iga harjakivi kohta, sobiv kruvi on 4,5×80 mm koos tihendiga (art nr 093691) saab kasutada. Pakkimine ja tarnimine toimub kahe kaubaaluse raamiga.

Tootja

Benders

Benders alustas tegevuse 1960. aastal. Bendersi eesmärk olnud klientide vajaduste teadvustamine ja parimate lahenduste pakkumine. Kõiki meie tegevusi iseloomustab kohalolek kliendi lähedal ja operatiivne reageerimisvalmidus vastavalt ärikeskkonna muutustele. Kohapealsete olude mõistmine loob eelduse pikaajalistele ja tugevatele suhetele nii klientide, tarnijate kui ka töötajatega. Benders tegutseb nüüd juba mitmes ärivaldkonnas ning saab end õigustatult pidada Põhjamaade üheks juhtivaks betoonist ja looduslikust kivist toodete tootjaks. Meie osakaal uutel Euroopa turgudel kasvab üha kiiremini ja ehitustoodete ning ehitussüsteemide tootevalik täieneb iga aastaga.

Äriidee ja strateegia

Bendersi sihiks on olla tugev Rootsi perefirma, mis arendab, toodab ja turustab konkurentsivõimelisi ja kõrgekvaliteetseid tooteid ja teenuseid ehitus- ja tsiviilehitussektoris. Meie kliendisuhted põhinevad pikaajalisel pühendumusel ning erialaste teadmiste, kogemuste ja personaalse teeninduse väärtustamisel. Benders ühendab kogemuse ja kompetentsi huviga uute suundumuste vastu. Me areneme koos oma klientidega ja loome nii parimaid tulevikutooteid oma valdkonnas ning panustame jätkusuutlikku keskkonda, kus inimesed elavad, töötavad ja suhtlevad. Selleks, et luua laienemiseks õiged tingimused ja tulla toime muutustega majandustegevuses, investeeritakse ettevõtte kasum ettevõttesse tagasi. Meie tegevusi iseloomustab tugev pühendumine meie ettevõtmistesse ning veendumus, et meie töö toob kasu meie klientidele ja ka keskkonnale.

Omanikud ja struktuur

Benders`i asutas 1960. aastal Karl-Erik Bender. Hetkel on ettevõtte omanikeks kolm Benders`i põlvkonda: Karl-Erik, tema lapsed Helen ja Ove (kes on ettevõtte tegevdirektor ja grupi juht) ning Karl-Eriku kaheksa lapselast. Ettevõtte peakontor asub jätkuvalt selle algses asukohas – Edsväras, mis asub Rootsis, Kvänumi linna lähedal, Västergötlandi maakonnas. Benders`i tootmisüksused asuvad nii Rootsis kui mujal Euroopas. Rootsis paiknevad meie strateegilised asukohad riigi põhjaosas asuvast Norbergist kuni lõunas asuva Åstorpini. Meie kivide lõikamise alane tegevus toimub Bohusläni maakonnas. Uddevallas, Strängnäs ja Bålstas asuvad kolm meie ehituskomponentide, katusekivide ning sillutuskivide tehast. Üle 20 tootmisüksusega oleme me alati oma klientide lähedal. Väljaspool Euroopat asuvad meie laopinnad, müügiüksused ja edasimüüjad, seda ligikaudu kolmekümnes asukohas. Tootmisüksuste ja ladude hajus paiknemine on oluline keskkonnasäästliku tootmise seisukohalt. Samuti on meie jaoks tähtsad tegurid lühikesed tarnevahemaad nii kodumaal kui teistes riikides ning sadamate ja raudtee lähedus.
error: Content is protected !!