Katuseaken Velux 78x118 cm Premium

Katuseaken Velux 78×118 cm Premium

849.00

 

Mõõdud: 780x1180mm

Avatav: elektriline

3-kordne klaaspakett, Uw 1,1

Lamineeritud klaas

Vihmaandur

Puutetundliku ekraaniga juhtpult

 

VELUX INTEGRA® on parim lahendus, kui soovitakse ülimat mugavust. Selle uuendusliku kaugjuhitavate akende, kardinate ja aknakatete süsteemi toodete avamiseks ja sulgemiseks piisab vaid ühest puudutusest puutetundlikul juhtpuldil. Kasutada saab eelseadistatud programme või luua oma vajadustele vastavaid programme: Äratus, Tuulutus, Puhkusel ja palju muud. Juhtpuldiga on iga aken igast kodu nurgast kiiremini ja lihtsamini ligipääsetav. VELUX INTEGRA® on parim valik värske õhu ja parema sisekliima tagamiseks.

Saadaval nii elektiliselt kui päikeseenergial töötavad versioonid

 

8 kasulikku eelseadistatud ja kasutusvalmis programmi, mis vähendavad igapäevaseid askeldusi ja muudavad sisekliima meeldivamaks:

  • Sisekliima- Tihe tuulutamine võib sisekliimat oluliselt parandada. See programm laseb tuulutusklapi kaudu neli korda päevas 15 minuti jooksul värsket õhku tuppa – samas kui aknad jäävad suletuks.
  • Ventilatsioon- Seda programmi tasub kasutada alati, kui soovitakse kiiresti värsket õhku, ilma et peaks akna sulgemise pärast muretsema. Aken sulgub 15 minuti möödumisel automaatselt ja kui peaks sadama hakkama, sulgub aken tänu vihmaandurile varem.
  • Energia tasakaal- aastaringne energiasääst. See programm aktiveerib kardinad, päikesevarjud ja turvarulood sõltuvalt asukohast ja aastaajast automaatselt, et kaitsta hoonet kuuma ja külma eest – nii kulutatakse kütmisele ja jahutamisele vähem energiat.
  • Päikesekaitse- kaitseb kodu ülekuumenemise ja mööblit pleekimise eest. See programm aktiveerib päeva kõige kuumematel tundidel VELUX päikesekaitsetooted, et kaitsta ruumi kuumuse eest ja hoida sisetemperatuuri meeldivana.
  • Head ööd- loob parimad tingimused heaks ööuneks. Programm Head ööd avab aknad ja laseb 15 jooksul värsket õhku tuppa. Pärast akende sulgemist, suletakse kardinad automaatselt ja ruum sobib täiuslikult magamiseks.
  • Tere hommikust- meeldiv algus päevale – päevavalgus äratuskella asemel. Äratus aknast tasapisi siseneva värskendava päevavalguse ja värske õhuga. Aja saab määrata programmiga Tere hommikust.
  • Kodust lahkumine- kõikide akende sulgemine ühe puudutusega. Välja minnes valida programm Kodust lahkumine, et sulgeda kõik aknad ja kindlustada kodu.
  • Puhkusel- ära olles võib kodu jätta VELUX INTEGRA® hoolde. See programm jätab mulje, nagu oleks keegi kodus, sest see avab ja sulgeb kardinaid ja aknakatteid erinevate ajavahemike tagant automaatselt.

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Katuseaken Velux 78×118 cm Premium”
Tootekood: GGL Integra 603821 Kategooria: Silt: