Katuseaken Velux 78x118 cm Standard Plus

Katuseaken Velux 78×118 cm Standard Plus

351.00

 

Mõõdud: 78x1180mm

Viimistlus: lakitud männipuit

Link: ülalt avatav

Omadus: 3-kordne klaaspakett, Uw 1.1

 

Standard Plus katuseakendel on soojapidav kolmekordne klaaspakett. Unikaalne soojustussüsteem ThermoTechnology™ annab eriti tõhusa ja energiasäästliku kaitse tuule ja külma õhu vastu. Ülalt avatavat katuseakent saab paigaldada eri kõrgustele ning seda on mugav avada ka siis, kui akna all on laud või diivan. Lisamugavusena saab akna muuta elektriliseks

 

Lakitud puitaken
– Aastaringselt ilmastikukindel
– Integreeritud tuulutusklapp
– Ette valmistatud kardinate paigaldamiseks
– Mugav puhastada
– Thermo Technology paremaks soojapidavuseks
– Spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks
– Soojapidav 3-kordne klaaspakett, Uw 1.1

 

  1. Kui ülalt avatavat Standard Plus katuseakent soovitakse mugavalt nupuvajutusega juhtida, saab sellele meie elektrilise lisamootori KMG ja juhtpuldi KUX abil hõlpsalt lisada elektrilise kaugjuhtimise. See on praktiline lahendus ka ligipääsmatute akende jaoks.
  2. Tänu uuele täiustatud soojustussüsteemile ThermoTechnology™ tagab aken kindla kaitse tuule ja külma õhu eest. Eritihendiga varustatud aken on õhutihedam, energiatõhusam ja hoiab kodu soojana.
  3. Tänu lamineeritud sisemisele klaaspaketile on katuseakna all turvaline magada, töötada ja mängida. Kui klaasi lüüakse väga kõvasti ja see läheb katki, ei purune see kildudeks ega kuku alla. Sobib suurepäraselt, kui soovitakse lisakindlust ja turvatunnet.

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Katuseaken Velux 78×118 cm Standard Plus”
Tootekood: GLL1061 Kategooria: Silt: