Konsool Rondo Plus topelt võrdne 18-20/18-20

Original price was: 49.88€.Current price is: 42.40€.

Mõõdud: 620x930mm
Kaal: 63 kg/tk
Korstnale: 18-20/18-20 cm

Tellisvoodri puhul paigalda katusekonstruktsiooni tasapinnast allapoole jäävale plokile konsoolplaat kivivoodri ladumiseks.
Paigalda kõigepealt vajaliku kõrguseni korstnaplokkidest korstnaosa koos isolatsiooniplaatide ja keraamilise sisetoruga ning täpsusta antud korstnapitsi tellisvoodri ridade arv ning vastav segukihi paksus. Lao seejärel konsoolplaadile tellisvooder max kõrgusega 4 m nii, et selle ülemine serv jääks kas samale kõrgusele või kuni max 10 mm allapoole korstnaotsast. Tellisvoodri alumise rea vertikaalvuugid jäta tühjaks (tuulutus), samuti peab jääma plokkide ja tellisvoodri vahele 10 mm tuulutus- vahe. Vormista korstnapits lõpuks betoonist lõpetusplaadiga kivivoodrile, mille kinnitamiseks kasuta Rondo Plus lõpetusplaadi kinnituskomplekti.

Tootja

Schiedel

Schiedel on Euroopa juhtiv energiasäästlike korstnasüsteemide tootja, mis pakub lisaks korstendele ka uuenduslikke kütte- ja ventilatsioonisüsteeme. Pärast rohkem kui 70 aastat turul tegutsemist, tuntakse meid eelkõige kvaliteetsete ja vastupidavate terviklahenduste ning kõrgetasemelise klienditeeninduse poolest. Schiedelil on tehased ja kontorid 25 riigis – nii saame pakkuda oma klientidele kiiret tarnet ja mugavat teenindust.
error: Content is protected !!