Lindab Allatuleku lehter OMV-125

13.68

  • Rennile: 125mm
  • A – 174mm
  • H – 59mm

 

Saadaval järeltellimisel

Allatuleku lehter on varustatud spetsiaalse renni fikseeriva kinnitusklambriga. Klambrit saab kergesti korduvalt sulgeda ning avada, kahjustamata renni või klambri värvkatet. Tänu sellisele klambrile on vihmaveesüsteemi paigaldamine väga mugav – on võimalik sättida allaviigu paigutust, eemaldada juba paigaldatud renni jne. Allatuleku lehtrit on võimalik rennile monteerida ja demonteerida ka siis, kui renn ja räästaplekk on juba paigas. LindabRainline´i suureks eeliseks on võimalus kombineerida rennidele erineva läbimõõduga torusid ( N: renn Ø125 mm, toru Ø100 mm ).

Tootja

Lindab

Lindab on rahvusvaheline kontsern mis arendab, toodab, turustab ja levitab eeskätt terasest tooteid ja süsteemseid lahendusi lihtsamaks ehitamiseks ning parema sisekliima jaoks.

Ettevõttel on kolm peamist tootevaldkonda: ventilatsioon, ehituskomponendid ja hallid. Lindabi tegevuse eesmärgiks on edendada ehitamise lihtsustamist kõikidel etappidel. Lindabi tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet, lihtne paigaldus, energiasäästlikkus, keskkonnasõbralikkus ja kõrgetasemeline klienditeenindus. Kõik see kokku suurendab lisaväärtust kliendile. Kontserni teadmised põhinevad tugeval rahvusvahelisel kogemusel. 2014 aastal tegutses ettevõte 32 riigis ja andis tööd umbes 4600 inimesele, kontserni kogukäive oli 7,003 miljonit Rootsi krooni. Umbes 80 protsenti Lindabi käibest tuleb äripindadega ehitiste rajamisest, ülejäänud 20 protsenti moodustab elamute ehitamine ja renoveerimine. Piirkonniti jaguneb Lindabi käive järgmiselt - Põhjamaad 46%, CEE / CIS (Kesk-ja Ida-Euroopa pluss teised endised Nõukogude riigid) 21%, Lääne-Euroopa 30% ja muud turud 3% kogumüügist. Aktsia on noteeritud Nasdaq OMX Nordic Exchange Stockholm, Mid Cap, börsidelegraafi sümboli all LIAB.
error: Content is protected !!