Reakivi alus 1020X1200 MM

8.28

Kliendid saavad ostetud alused tagastada  BMI Monieri lepingulisse kaubaaluste kokkuostu punkti. Edasimüüjatelt ostab kaubaaluseid kokku firma, kellel on Monier OÜ-ga sõlmitud koostööleping. Kaubaaluste tagasiostu hinna määrab kokkuostja.

BMI Monieri kaubaaluseid ostab kokku:

Metrosystem OÜ
Kangru tee 6, Vaela küla, Kiili vald
Kadaka tee 44a, Tallinn
Villem Massur mob. 56475991
Andrus Nummert (laohoidja)
mob. 56239545

KA OÜ
Kurtna ladu
Kaalu, Kurtna küla,
Alutaguse vald, Ida-Viru maakond 41202
Laojuht tel. 53740707
Ladu@ka.ee

Tartu ladu
Ravila 57, Tartu 51411 Osakonna juht tel. 5082095

Tagasiostetavad kaubaalused peavad olema visuaalsel vaatlusel 75% ulatuses terved ja taastamiskõlbulikud.
NB! Infokirja Lisas 1 Est-Stein ja Ormax betoonkivi aluste markeeringust

BMI Monieri Est-Stein Elegant Plus, Est-Stein Protector 2.0 ja reakivialuste markeering

 

 

Tootja

Monier

MONIER müüb oma tooteid ja teenuseid Baltikumis ja Põhjamaades kokku seitsmes erinevas riigis.

Monieri Eesti osakonnas töötab 40 inimest, Balti regioonis on töötajaid kokku 60. Eestis, täpsemalt Kiiul, asub ka Monier’i tehas, mis toodab betoonist katusekive, metallist lisatarvikuid nagu lumetõkked, kinnitusklambrid.

BRAAS MONIER’i gruppi kuulub ka meie tütarettevõte SCHIEDEL, pakkudes kvaliteetseid moodulkorstnaid üle Euroopa.  Eestis leiate kogu vajaliku info korstende kohta Schiedel Moodulkorstnad OÜ kodulehelt või kontakttelefonidele helistades. Samuti on pädevad Teie küsimustele vastama ka kõik hästivarustatud ehitusmaterjalide kauplused.

Oleme osa ettevõttest BRAAS MONIER Building Group – maailma suurimast katusematerjalide ja nende lisatarvikute firmast. 2014. a oli MONIER’i kogumüük 1,211 miljardit eurot. Ettevõtete grupp tegutseb ühtekokku 100 tootmisüksuse ja 7 300 töötajaga 35 riigis.

MONIER ARENDUSTÖÖD

Katus peab taluma palju – lund, vihma, tormi jne. Veelgi raskemates tingimustes, kui ainult need kolm loodusnähtust, testitakse neid aga MONIER’i teaduskeskustes. Hoolikalt kontrollitud ja läbiviidud teste korraldatakse pidevalt.

MONIER omab mitmeid teadus- ja testikeskuseid üle maailma. Meie teadustegevus ei seisne ainult katusekivide, vaid ka katuse erinevate komponentide ja erikivide arendamises ning pidevas testimises.

Enne uue toote turule toomist testitakse seda paljudel erinevatel viisidel:

UV-KIIRGUSE TEST

Päikesekiirgus lagundab polümeere katusekivide pinnal. Seepärast on katusematerjali vastupidavust päikesele väga oluline testida.

KÜLMATALUVUS

Kahjustatud katusekivi õnarustesse ja mikropragudesse võib sattuda vett, mis külmudes kive kahjustab.

SÖÖVITUSTEST

Vihmavesi on happeline ja paikades, kus õhk on saastunud, võib see happelisus tekitada söövituskahjustusi. Seepärast on materjalid ja pinnatöötlusmaterjalid vastavates tingimustes testitud.

KIIRED TEMPERATUURIMUUTUSED

Katusekivide pinnatemperatuur võib kõigest mõne minutiga muutuda kuni 50°. Kiired muutused võivad põhjustada mikroskoopilisi mõrasid katusekivi pinnas.

Need testid tagavad ka selle, et kõik tooted vastaksid riiklikele ehitusnormidele ning püsiksid kvaliteetsed ka pika aja jooksul. Võiks öelda, et Monier’i katused on alati tipus.