Tuuletõke Ventex Pro 3x50m (150m2)

Original price was: 378.20€.Current price is: 302.56€.

  • Rulli mõõdud: 3x50m
  • Kaal: 15,3 kg/rull

Ventex Windbreak Pro on paksem ja parem tuuletõke kui tema eelkäija Windbreak, mida Icopal on rohkem kui 30 aasta jooksul edasi arendanud. Tegemist on suure difusiooniga avatud tuuletõkkega, mis tagab hoone niiskuse kiire kuivamise ning sisekeskkonnast tuleva niiske õhu väljapääsu. Ventex Wind barrier Pro on ideaalne toorehitise tihendamiseks. Kuldne toon aitab tagada, et toode ei pimesta päikesevalguse käes paigaldamisel. Tuuletõke laseb sisse ka päevavalgust, nii et kogu maja saab tihendada ning tagada siseruumides soe ja valgusküllane töökoht. Hea tugevus ja parem vastupidavus tähendavad, et see talub ehitusperioodil tuulest ja sademetest tingitud pingeid. Ventex Windbreak Pro koosneb kolmest kihist PP-vildist mikropoorse kile mõlemal küljel.

Tootja

Icopal

BMI Icopal pakub tippkvaliteediga bituumenmaterjale viil- ja lamekatustele ning hoonete hüdroisolatsiooniks.

Miks valida BMI Icopali katused?

Meie katusematerjalide eelised on:

  • Oleme maailmas juhtiv katusekatete ja hüdroisolatsioonimaterjalide tootja, kel on tootmiskogemust 170 aastat.
  • Pakume tippklassi tooteid lame- ja viilkatustele. Meie peamine tegevusvaldkond on hüdroisolatsioon ja erilised rullmaterjalid, kuid tootevalik sisaldab ka teisi ehitusmaterjale, mis on mõeldud hoonete ja ehitiste kaitseks.
  • Meie katusematerjalid on toodetud just põhjamaise karmi kliima jaoks, et katus tuleks vastupidav, kindel ja esinduslik. Anname oma külmakindlatele materjalidele garantii 10 aastat ning katuse oodatavaks elueaks 40-50 aastat.
  • Meie bituumensindlid on kaalult kerged, vastupidavad, vaiksed ka vihma ja tuule korral ning jõukohased paigaldada igale majaomanikule. Sindlid sobivad nii vanade kodukatuste taastamiseks kui ka uusehitistele.
  • Meil on kohapealne eesti- ning venekeelne tehniline tugi inseneri- ja ehitustaustaga töötajatelt. Pakume oma klientidele professionaalset tasuta nõu nii enne kui pärast katuse ostu, et uue katuse paigaldus oleks muretu ja turvaline.
  • Teeme põhjalikult teaduslikku arendustööd, pannes suurt rõhku keskkonnasäästule. Materjalide ümbertöötlemine, toorainekulu vähendamine ja energia tõhus kasutamine on meie katuse- ja hüdroisolatsioonimaterjalide tootmises esmane prioriteet. Meie tegevuse põhiprintsiip on vastutustundlik suhtumine ümbritsevasse keskkonda.
error: Content is protected !!