Reakivi Alegra 9 tumepruun angoob

747.25

Alates kaldest: 18°
Kulu: 9 tk m2
Kaal: 4,3kg tk 38,7 kg m2
Mõõdud: 477x310mm
Roovi samm: 394 – 414 mm.
Kaal: 4,3 kg/tk
Alusel: 210 tk

Saadaval järeltellimisel

Traditsiooniline ühe lainega topeltvaltsiga katusekivi, mis sobib hästi nii uue katuse ehitamiseks kui ka katuse renoveerimiseks.

Suuremõõduline katusekivi Alegra 9 võlub eelkõige oma uudse, äärmiselt peene poorsusega ning seetõttu sileda ja läikiva pealispinnaga. Nii võib Alegra 9 juures angoob endast vabalt kujutada alternatiivi väärisangoobile. Ükskõik millise pealispinna kasuks neist kolmest otsustate – need kõik annavad teie katusele sobiva sära. Lisaks iseloomustab neid katusekive hea väljanägemine: üksikute katusekivide ülekate muutmise korral jäävad Alegra 9 kividega kattevuugid nähtamatuks, erinevaid ülekatteid ja laiusi ei ole üldjuhul võimalik tuvastada.

Alegra 9 paistab silma ka tehnilisest küljest: oma pinna suhtes suhteliselt hea harjasoone 25 mm nihkepiirkonna tõttu (eriti remondipiirkonnas) pakub see paigaldamisel nii variatsioone kui ka vajalikku ökonoomsust. Kolmekordse katmise võimaluse abil saab Alegra 9 katusekive kiiresti ja takistusteta roovidele paigaldada, külgmiste kivide alla ei ole täiendavalt midagi vaja paigaldada. Tänu oma väga väikesele kaalule (35 kg/m²) annab Alegra 9 oma panuse kiiremasse, jõudusäästvasse ja seega efektiivsemasse paigaldamisse.

Alegra 9 eelised

  • Ainulaadne välimus äärmiselt sileda ja läikiva pealispinna tõttu
  • Väga ökonoomne oma moodsa ja viimistletud katusekivi soonetehnoloogia tõttu
  • Ideaalne katuseparandustöödeks
  • Kiire, jõudu säästev paigaldamine kolmekordse kattega nelja kivi ühises nurgas
  • Ka nihkepiirkonna maksimaalsel ärakasutamisel näeb katus ideaalne välja
  • Tavaline katusekalle 18°
Minimaalne tellimus kogus

210 tk/ 1 alus

Toote hind

210 tk/ 1 alus

Tootja

Wienerberger

Wienerberger AS koos oma kolme esindusega Eestis, Lätis ja Leedus, kuulub Wienerberger Group'i, mis on oma 195 tehasega 30 riigis maailma suurim keraamiliste ehitusplokkide, telliste ja Euroopa suurim keraamiliste katusetellise tootja.

Eestis kuulub Wienerberger Group`ile modernne tellisetehas Aseris, mis rajati 2006. aastal. Aseri tellisetehase tootmisvõimsus ületab 50 miljonit tellist aastas. Lisaks viimistlustellistele valmistatakse tehases ka erinevates formaatides täistelliseid ahjude, kaminate ja korstnate ehitamiseks ja interjööris kasutamiseks. 2011. aastal alustasime Aseri tehases ka klinkersillutuskivide tootmist ning toodame neid nüüd kareda pinnaviimistlusega kuues formaadis ja neljas värvitoonis. Aseri tellisetehase suur võimsus võimaldab varustada nii Baltikumi kui ka Venemaad ning tarnida Eestimaiseid tooteid teistessegi riikidesse, kindlustades seeläbi piirkonnas oma turupositsiooni. Rahuldamaks jätkuvalt suurenevat nõudlust looduslikust ja samas ainulaadsete omadustega ehitusmaterjali järele, toome Eestisse telliseid ja tellisplaate, sillutuskive, katusekive ja ehitusplokke ka Soome, Saksamaa, Poola, Hollandi, Belgia ja teiste Wienerbergeri Euroopa riikide tehastest. Wienerberger AS põhieesmärgiks on saavutada pidev klientide rahulolu ja usaldus ning soovitud tasuvus töötajate efektiivse tegevuse abil. Ettevõte kannab oma tegevuses keskkonnavastutust. Organisatsiooni igale tasemele on määratud tööalased kohustused ja õigused. Keskkonna arvestamine on võrdväärne osa firma majandustegevuses Selle eesmärgi saavutamiseks Wienerberger AS: •    Täidab oma tegevust reguleerivaid seaduseid, juhendeid ja lubasid nõudvaid määruseid ning muid kohustusi, mida ettevõte on endale võtnud. •    Parendab jätkuvalt tooteid ja teenuseid ning keskkonnakorralduse taset, hinnates regulaarselt oma tegevuse tulemusi ja keskkonnamõju, määrates kvaliteedi- ja keskkonnaalaseid tegevuseesmärke ja ülesandeid. •    Loob aluse toodete ja teenuste kvaliteedi tasemele, mille lähtekohaks on alati klient ja tema vajadused, arvestades samas ka ettevõtte võimalusi. Eesmärgiks on pakkuda optimaalselt kõrget kvaliteeti, mis on lõppkokkuvõttes kasulik kliendile. •    Arendab keskkonda vähem koormavaid tooteid ja protsesse kasutades ressursse otstarbekalt. •    Hoiab oma personali pädevust tasemel, mis võimaldab ettevõttel jätkuvalt vastata klientide ja teiste huvipoolte muutuvatele nõudmistele, koolitades töötajaid teadvustama oma töö mõju kvaliteedile ja keskkonnale ning tegutsema vastutustundlikult. •    Peab avatud ja usaldusväärset informatsioonivahetust oma huvipooltega.
error: Content is protected !!