-20%

Reakivi Benders Carisma tellisepunane

2.02

  • Alates kaldest: 18° *
  • Pikkus 420 mm
  • Laius 280 mm
  • Roovisamm 310-350 mm
  • Kaal 4,5 kg/ tk
  • Kaal/m² ca 51,8 – 57,6 kg
  • Kulu/m² 11,5 – 12,8 tk
  • Alusel 210 tk
  • Benders Carisma paigaldusjuhed
Tootekood: C00024 Kategooriad: , Silt:

Moodsa arhitekttuuri sõber, siin on midagi Sulle. Benders Carisma kivikatus lisab uusi võimalusi moodsa kodu loomiseks, kivi saab kasutada nii katusel kui seinas. Carisma katusekivid on puhta modernse joonega, kivikatuse tulemus saab olema moderne ja stiilipuhas. Carisma paigaldatakse astmega nii et vuugikohad jäävad järgmise kivi keskele, see vähendab katuse veekoormust, mis tagab omakorda pikaealisuse. Carisma kivile käib komplektis eraldi parem ja vasak äärekivi, mis tagab parima lõpptulemuse. Carisma siledapinnaline betoonist katusekivi on kindel turuliider.

PROFIIL- Modernse arhitektuuri sile katusekivi. Suurepärane lihtsa joonega tasapinnaline betoonist katusekivi.

VÄRV- Bendersi lõppviimistluskihiga katusekivid on läbinisti värvimulda sisaldavad ja kahekordselt pind-töödeldud. Pinnatöötlus on tehtud Bendersi poolt välja töötatud spetsiaalse katusekivide pinnakattega, mis püsib muutumatuna ka äärmuslikes tingimustes.

 

Carisma kivikatus sobib paigaldamiseks kõikidele viilkatustele, mille kaldeks on vähemalt 18°*.

*OLULINE! Madalama kui 22° katuse kalde juures on kohustuslik tagada aluskatuse veekindlus.

Tootja

Benders

Benders alustas tegevuse 1960. aastal. Bendersi eesmärk olnud klientide vajaduste teadvustamine ja parimate lahenduste pakkumine. Kõiki meie tegevusi iseloomustab kohalolek kliendi lähedal ja operatiivne reageerimisvalmidus vastavalt ärikeskkonna muutustele. Kohapealsete olude mõistmine loob eelduse pikaajalistele ja tugevatele suhetele nii klientide, tarnijate kui ka töötajatega. Benders tegutseb nüüd juba mitmes ärivaldkonnas ning saab end õigustatult pidada Põhjamaade üheks juhtivaks betoonist ja looduslikust kivist toodete tootjaks. Meie osakaal uutel Euroopa turgudel kasvab üha kiiremini ja ehitustoodete ning ehitussüsteemide tootevalik täieneb iga aastaga.

Äriidee ja strateegia

Bendersi sihiks on olla tugev Rootsi perefirma, mis arendab, toodab ja turustab konkurentsivõimelisi ja kõrgekvaliteetseid tooteid ja teenuseid ehitus- ja tsiviilehitussektoris. Meie kliendisuhted põhinevad pikaajalisel pühendumusel ning erialaste teadmiste, kogemuste ja personaalse teeninduse väärtustamisel. Benders ühendab kogemuse ja kompetentsi huviga uute suundumuste vastu. Me areneme koos oma klientidega ja loome nii parimaid tulevikutooteid oma valdkonnas ning panustame jätkusuutlikku keskkonda, kus inimesed elavad, töötavad ja suhtlevad. Selleks, et luua laienemiseks õiged tingimused ja tulla toime muutustega majandustegevuses, investeeritakse ettevõtte kasum ettevõttesse tagasi. Meie tegevusi iseloomustab tugev pühendumine meie ettevõtmistesse ning veendumus, et meie töö toob kasu meie klientidele ja ka keskkonnale.

Omanikud ja struktuur

Benders`i asutas 1960. aastal Karl-Erik Bender. Hetkel on ettevõtte omanikeks kolm Benders`i põlvkonda: Karl-Erik, tema lapsed Helen ja Ove (kes on ettevõtte tegevdirektor ja grupi juht) ning Karl-Eriku kaheksa lapselast. Ettevõtte peakontor asub jätkuvalt selle algses asukohas – Edsväras, mis asub Rootsis, Kvänumi linna lähedal, Västergötlandi maakonnas. Benders`i tootmisüksused asuvad nii Rootsis kui mujal Euroopas. Rootsis paiknevad meie strateegilised asukohad riigi põhjaosas asuvast Norbergist kuni lõunas asuva Åstorpini. Meie kivide lõikamise alane tegevus toimub Bohusläni maakonnas. Uddevallas, Strängnäs ja Bålstas asuvad kolm meie ehituskomponentide, katusekivide ning sillutuskivide tehast. Üle 20 tootmisüksusega oleme me alati oma klientide lähedal. Väljaspool Euroopat asuvad meie laopinnad, müügiüksused ja edasimüüjad, seda ligikaudu kolmekümnes asukohas. Tootmisüksuste ja ladude hajus paiknemine on oluline keskkonnasäästliku tootmise seisukohalt. Samuti on meie jaoks tähtsad tegurid lühikesed tarnevahemaad nii kodumaal kui teistes riikides ning sadamate ja raudtee lähedus.
error: Content is protected !!