Kivikatusevärv Teknos Kirjo Tile 20L tellisepunane

198.68

Kogus: 20 liitrit
Kulu: 4-7 m2 ühekordselt pintsliga kandes, sõltuvalt pinna struktuurist ja imamisvõimest.
Värvitüüp: Vesialuseline akrülaatvärv kivikatuste hooldusvärvimiseks. Täismatt
Tolmukuiv 1 h
Ülevärvitav 8 h

Saadaval järeltellimisel

Vesialuseline akrülaatvärv kivikatuste hooldusvärvimiseks. Täismatt.

KIRJO TILE on vanade kivikatuste hooldusvärvimiseks mõeldud spetsiaalvärv. Sobib nii tööstuslikult värvitud kui ka värvilisest betoonist ja tsemendist kivide ülevärvimiseks.

KIRJO TILE on vanade kivikatuste hooldusvärvimiseks mõeldud spetsiaalvärv. Sobib nii tööstuslikult värvitud kui ka värvilisest betoonist ja tsemendist kivide ülevärvimiseks.

Pinna eeltöötlus:  Õnnestunud tulemuse saavutamiseks tuleb värvitav pind täielikult puhastada tolmust, lahtisest ja nõrgalt kinnitunud värvist ning habrastest pinnakihtidest. Eemalda lahtine mustus, sammal ja samblikud harjates. Puhasta harjatud katus RENSA ROOF- puhastusainega. Niisuta pindu enne pesuvahendi kasutamist. Kanna nt madalsurvepihustiga pinnale pesuvahend ja harja tugevasti. Loputa puhta veega, kasutades kõrgsurvepesu. NB! Pesuvahend ei tohi värvitavale pinnale ära kuivada. Lase pestud pindadel enne värvimist täielikult kuivada.
Pealekandmine: Toonierinevuste vältimiseks sega kokku terve pinna katmiseks vajaminev värvikogus. Segada hoolikalt. Pinnakihti ei lahjendata.
Pealekandmise tingimused: Töödeldav pind peab olema kuiv. Värvimise ja kuivamise ajal (jälgi ka värvimisele järgneva öö temperatuuri) peab õhu, värvitava pinna ja värvi temp. olema üle +10 °C, ja õhu suhteline niiskus alla 80%
Hooldus: Värvitud pind talub vihma normaaltingimustes umbes kolme tunni pärast. Kihi lõplik kõvenemine kestab normaaloludes 3-4 nädalat lõpliku tugevuse saavutamiseni. Enne selle aja möödumist tuleb pinda hooldada ettevaatlikult. Värvitud pinda võib vajadusel pesta vee ja neutraalse pesuvahendiga (pH 6-8). Väga määrdunud pindade puhul võib kasutada ka leeliselist pesuvahendit (pH 8-10). Järgi lahjendusvahekordi ja pesuvahendi tootjapoolseid juhiseid. KIRJO TILEga värvitud katust võib tulevikus üle värvida KIRJO TILE katusevärviga vastavalt värvimisjuhistele.
Ladustamine: Ei tohi jäätuda.
Kandmismeetodid: Sobivad õhuvaba pihusti düüsid 0,015 – 0,019″.

Tootja

Teknos

error: Content is protected !!