Päikesetunnel Velux TLR 2010 370x370mm

438.00

Jäik tunnel profiilsele kaldkatusele (15°-60°)
Tunneli läbimõõt 25 cm
Raami mõõt 37×37 cm
Edastab kuni 98% päevavalgusest
Soovituslik pikkus: 0,9–1,7 m
Pikendusega ZTR saab pikendada kuni 6m

Saadaval järeltellimisel

VELUX päikesetunneliga saab tuua päevavalguse maja kõige hämaramatesse paikadesse, sest see edastab tuppa päikesevalgust kuni 6 meetri kõrguselt. See on mugav päevane ja öine lahendus, mis paneb hommikul vara toa päikesevalgusest särama. LED lampi on võimalik juurde osta.

Jäiga valgust edastava toru valgustpeegeldav alumiiniumfooliumist kate on äärmiselt tõhus. Peaaegu kogu valgus jõuab tuppa, ainult 2% läheb peegelduste tõttu kaduma.

VELUX päikesetunnelid kaldkatustele on loodud loomuliku valguse juhtimiseks katusealustesse ruumidesse, kuhu ei ole võimalik paigaldada VELUX katuseakent. Näiteks koridorid, trepikojad, vannitoad ja garderoobid.
VELUX päikesetunnelit on saadaval painduva või jäiga toruga. Painduva toruga tunneleid saab kasutada juhul, kui katuse ja lae vahemaa on jäiga tunneli jaoks liiga väike. Jäiga toruga tunnelid moodustavad sirge valgusšahti kohtades, kus lagi asub täpselt välisakna all.
VELUX päikesetunneleid saab paigaldada profiilsele (TWF/TWR) või siledale (TLF/TLR) katusekattematerjalile. Kaldkatuste päikesetunneleid saab paigaldada 15°–60° kaldega katustele, lamekatuste jaoks sobivad VELUX lamekatuste päikesetunnelid.
VELUX päikesetunnelit on olenemata katuse tüübist lihtne paigaldada.

Jäiga toruga päikesetunnel TWR/TLR

Toote omadused:

Soovitame tunnelitele, mille puhul katuse ja lae vahemaa on 0,9 kuni 6 m.
Pikemate vahemaade korral tuleb 1,7 m pikkust jäika tunnelit kasutada koos ZTR pikenduslülidega ning kindlustada, et saavutatakse piisav päikesevalguse tase. Selle juurde kuulub 2 x 45 kraadist poognat.
Seda saab pikendada kuni 6 meetrini.
Jäiga tunneli läbimõõt on kas 35 cm või 25 cm.
Ülipeegeldav kate tunneli sisemuses tagab 98% sisepeegelduse määra.
Lihtsalt monteeritava hajuti juurde kuulub matist polükarbonaadist soojustusraam.
Katusemoodul on 4 mm karastatud klaasi ja eemaldatava raamiga. Klaasi välisküljel on läbipaistva ja puhtana püsiv kattekiht.

Painduva toruga päikesetunnel TWF/TLF

Toote omadused:

Tunnelitele, mille puhul katuse ja lae vahemaa on 0,4 kuni 2 m.
Kahe meetri pikkuse ülipeegeldava painduva tunneli läbimõõt on 35 cm.
Lihtsalt monteeritav.
Lihtsalt monteeritava hajuti juurde kuulub matist polükarbonaadist soojustusraam.
Katusemoodul on 4 mm karastatud klaasi ja eemaldatava raamiga. Klaasi välisküljel on läbipaistva ja puhtana püsiv kattekiht.

Tootja

Velux

error: Content is protected !!