Reakivi Pottelberg 301 antiik

1,382.67

  • Alates kaldest: 35°/25° vettpidava aluskatte kasutamise korral
  • Kulu: 54-66 tk m2
  • Kaal: 59,4-72,6 kg m2
  • Mõõdud: 270×170 mm
  • Roovi samm: 90-110 mm
  • Kattev laius: 170 mm
  • Kogus alusel: 896 tk

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 12864401-872 Kategooriad: , Silt:

ARHITEKTUURILINE KATUS TASAPINNALISTEST KATUSETELLISTEST POTTELBERG 301

Tänapäeval kasutatakse tasapinnalisi katusekive palju, ja kõige erinevamates arhitektuuristiilides: alates kõige kaasaegsemast arhitektuurist kuni kõige traditsioonilisemani, samuti ka maamajadel. Tasapinnaline katusetellis Pottelberg 301 sobib hästi ka eriliste elementidega katustele: näiteks katuseharjad, ärkliaknad, sammaskojad, katuseluugid ja palju muud. Renoveerimisel kasutatakse neid sageli õlgkatuste asendamiseks.

 

IDEAALNE KATUSETELLIS FASSAADIKATTEKS

Tänu lamedale kujule sobib tasapinnaline katusetellis Pottelberg 301 suurepäraselt kaasaegsetele arhitektuurilahendustele, kus fassaadid säilitavad sirge joone katuseni välja. Kaks kinnitusauku ja pidev kinnituskand võimaldavad kasutada tasapinnalist katusetellist Pottelberg 301 fassaadikattena ehitistel, mis on kuni 40 m kõrgused. Sellepärast sobib see suurepäraselt kortermajade fassaadide renoveerimiseks.

 

TASAPINNALISTEST KATUSETELLISTEST KATUS VÕIB OLLA KA ÜMAR

Tasapinnaline katusetellis Pottelberg 301 sobib suurepäraselt kokku modernse arhitektuuriga. Kuna katusetellis on vormilt ümar ja väikeste mõõtmetega, võib seda paigaldada kumeratele katustele raadiusega kuni 1,25 meetrit, mis annab arhitektile suure loomingulise vabaduse. Tänu suurele lisadetailide valikule võib tasapinnaline katusetellis Pottelberg 301 teie ümarale katusele suurepäraseks ehteks olla.

 

TURULIIDRI KVALITEEDIGARANTII

Meie katusetellised vastavad täielikult Euroopa tootmisnormile EN 1304, mis tagab neile kvaliteedimärgi BENOR. See märk garanteerib katusetellistele hea välimuse, mõõtude samasuse ja vormiühtsuse, paindetugevuse ning vee- ja külmakindluse. keraamilistele katusetellistele väga range kvaliteedikontrolli mudelite väljatöötamise, tootmise ning ka turustuse suhtes. Just sellepärast annab KORAMIC 30-aastase külmakindluse garantii kõikidele katusetellistele ja nende lisadetailidele.

Minimaalne tellimus kogus

896 tk/ 1 alus

Hind

896 tk/ 1 alus

Tootja

Wienerberger

Wienerberger AS koos oma kolme esindusega Eestis, Lätis ja Leedus, kuulub Wienerberger Group'i, mis on oma 195 tehasega 30 riigis maailma suurim keraamiliste ehitusplokkide, telliste ja Euroopa suurim keraamiliste katusetellise tootja.

Eestis kuulub Wienerberger Group`ile modernne tellisetehas Aseris, mis rajati 2006. aastal. Aseri tellisetehase tootmisvõimsus ületab 50 miljonit tellist aastas. Lisaks viimistlustellistele valmistatakse tehases ka erinevates formaatides täistelliseid ahjude, kaminate ja korstnate ehitamiseks ja interjööris kasutamiseks. 2011. aastal alustasime Aseri tehases ka klinkersillutuskivide tootmist ning toodame neid nüüd kareda pinnaviimistlusega kuues formaadis ja neljas värvitoonis. Aseri tellisetehase suur võimsus võimaldab varustada nii Baltikumi kui ka Venemaad ning tarnida Eestimaiseid tooteid teistessegi riikidesse, kindlustades seeläbi piirkonnas oma turupositsiooni. Rahuldamaks jätkuvalt suurenevat nõudlust looduslikust ja samas ainulaadsete omadustega ehitusmaterjali järele, toome Eestisse telliseid ja tellisplaate, sillutuskive, katusekive ja ehitusplokke ka Soome, Saksamaa, Poola, Hollandi, Belgia ja teiste Wienerbergeri Euroopa riikide tehastest. Wienerberger AS põhieesmärgiks on saavutada pidev klientide rahulolu ja usaldus ning soovitud tasuvus töötajate efektiivse tegevuse abil. Ettevõte kannab oma tegevuses keskkonnavastutust. Organisatsiooni igale tasemele on määratud tööalased kohustused ja õigused. Keskkonna arvestamine on võrdväärne osa firma majandustegevuses Selle eesmärgi saavutamiseks Wienerberger AS: •    Täidab oma tegevust reguleerivaid seaduseid, juhendeid ja lubasid nõudvaid määruseid ning muid kohustusi, mida ettevõte on endale võtnud. •    Parendab jätkuvalt tooteid ja teenuseid ning keskkonnakorralduse taset, hinnates regulaarselt oma tegevuse tulemusi ja keskkonnamõju, määrates kvaliteedi- ja keskkonnaalaseid tegevuseesmärke ja ülesandeid. •    Loob aluse toodete ja teenuste kvaliteedi tasemele, mille lähtekohaks on alati klient ja tema vajadused, arvestades samas ka ettevõtte võimalusi. Eesmärgiks on pakkuda optimaalselt kõrget kvaliteeti, mis on lõppkokkuvõttes kasulik kliendile. •    Arendab keskkonda vähem koormavaid tooteid ja protsesse kasutades ressursse otstarbekalt. •    Hoiab oma personali pädevust tasemel, mis võimaldab ettevõttel jätkuvalt vastata klientide ja teiste huvipoolte muutuvatele nõudmistele, koolitades töötajaid teadvustama oma töö mõju kvaliteedile ja keskkonnale ning tegutsema vastutustundlikult. •    Peab avatud ja usaldusväärset informatsioonivahetust oma huvipooltega.
error: Content is protected !!