Tech Tack Teip 120MM

37.11

  • Rulli pikkus: 25jm
  • Rulli laius: 120mm
  • Teibi paksus: 0,30…0,33 mm (EN 1942)
  • Kleepumistugevus: ≥ 25 N / 25 mm (EN 1939)
  • Pikenemine: ≥ 25 N / 25 mm (EN 14410)
  • Temperatuurikindlus: –40…+100°C
  • Töötlemistemperatuur: soovitatavalt +5°C
  • Tulekindlusklass: E
  • Tech Tack tooteleht
Tootekood: 304901550 Kategooriad: , Silt:

Teck Tack teip on kasutatav mitmeks otstarbeks (kiled, metall, klaas, puitlaastplaadid, vineer jne)

Suurepäraste tööomadustega liimisüsteem tagab ülihead nakkuvusnäitajad ning nakkub hästi mittepolaarsete ja väikese pinnaenergiaga pindade, näiteks vineeri ja puitlaastplaatidega. Nakkub eriti hästi PE-fooliumi ning HDPE-/PP-/PE-villaga, näiteks aluskihtide,õhu- ja aurutõkkematerjaliga. Sobib ideaalselt õhu- ja veekindla tihenduse loomiseks aluskihtide, tuule- ja aurutõkete vahelistele ülekatetele. Muud kasutusvaldkonnad on aukudeparandamine ja tihenduskihi loomine torude ümber jne. Toode on välja töötatud spetsiaalselt põhjamaiste tingimuste jaoks. 60 mm UV-stabiliseeritud elastne 70 μmLPDE-kilest kandur, mida tugevdab PE-võrk. Silikoonkattega kaitstud akrüüldispersioonliim. Teip on äärmiselt kuumus- ja kortsumiskindel ning tagab õhutiheda sulgemise. Ainulaadne akrüüldispersioonliim suudab säilitada head tööomadused kokkupuutel niiskuse ja auruga. See pikendab tihenduse oodatavat kasutusiga, eriti ehitusmaterjalide puhul, mis peavad taluma paisumist ja kokkutõmbumist.

 

Toode vastab standardi EnEV (DIN 4108-7) rangetele nõuetele aurutõkkeplaatide püsiva õhutiheda tihenduse suhtes.

Tootja

Monier

MONIER müüb oma tooteid ja teenuseid Baltikumis ja Põhjamaades kokku seitsmes erinevas riigis.

Monieri Eesti osakonnas töötab 40 inimest, Balti regioonis on töötajaid kokku 60. Eestis, täpsemalt Kiiul, asub ka Monier'i tehas, mis toodab betoonist katusekive, metallist lisatarvikuid nagu lumetõkked, kinnitusklambrid.

BRAAS MONIER'i gruppi kuulub ka meie tütarettevõte SCHIEDEL, pakkudes kvaliteetseid moodulkorstnaid üle Euroopa.  Eestis leiate kogu vajaliku info korstende kohta Schiedel Moodulkorstnad OÜ kodulehelt või kontakttelefonidele helistades. Samuti on pädevad Teie küsimustele vastama ka kõik hästivarustatud ehitusmaterjalide kauplused.

Oleme osa ettevõttest BRAAS MONIER Building Group – maailma suurimast katusematerjalide ja nende lisatarvikute firmast. 2014. a oli MONIER’i kogumüük 1,211 miljardit eurot. Ettevõtete grupp tegutseb ühtekokku 100 tootmisüksuse ja 7 300 töötajaga 35 riigis.

MONIER ARENDUSTÖÖD

Katus peab taluma palju - lund, vihma, tormi jne. Veelgi raskemates tingimustes, kui ainult need kolm loodusnähtust, testitakse neid aga MONIER’i teaduskeskustes. Hoolikalt kontrollitud ja läbiviidud teste korraldatakse pidevalt.

MONIER omab mitmeid teadus- ja testikeskuseid üle maailma. Meie teadustegevus ei seisne ainult katusekivide, vaid ka katuse erinevate komponentide ja erikivide arendamises ning pidevas testimises.

Enne uue toote turule toomist testitakse seda paljudel erinevatel viisidel:

UV-KIIRGUSE TEST

Päikesekiirgus lagundab polümeere katusekivide pinnal. Seepärast on katusematerjali vastupidavust päikesele väga oluline testida.

KÜLMATALUVUS

Kahjustatud katusekivi õnarustesse ja mikropragudesse võib sattuda vett, mis külmudes kive kahjustab.

SÖÖVITUSTEST

Vihmavesi on happeline ja paikades, kus õhk on saastunud, võib see happelisus tekitada söövituskahjustusi. Seepärast on materjalid ja pinnatöötlusmaterjalid vastavates tingimustes testitud.

KIIRED TEMPERATUURIMUUTUSED

Katusekivide pinnatemperatuur võib kõigest mõne minutiga muutuda kuni 50°. Kiired muutused võivad põhjustada mikroskoopilisi mõrasid katusekivi pinnas.

Need testid tagavad ka selle, et kõik tooted vastaksid riiklikele ehitusnormidele ning püsiksid kvaliteetsed ka pika aja jooksul. Võiks öelda, et Monier’i katused on alati tipus.

error: Content is protected !!