Teviva katusekivi Must

Original price was: 2.42€.Current price is: 1.94€.

 • Alates kaldest: 19°
 • Pikkus: 420 mm
 • Laius: 330 mm
 • Kattelaius: 300 mm
 • Kulu: 9,8 – 10,7 TK / M²
 • Kaal: ca 4,6 kg tk/ 45,08-49,22 kg m2
 • Roovisamm: 312 – 340 mm
 • Alusel: 216 tk
 • Pakis: 6 tk
 • Teviva katusekivi tooteleht
 • Katusekalkulaator

Sulle võivad meeldida ka need

Teviva on tasapinnaline betoonist katusekivi, mis sobib  ideaalselt ka modernse arhitektuuriga majadele. Teviva katusekivil on patenteeritudpooridevaba Cisar® pinnakate, mis tagab kivi tugevuse ja pinnakatte pika UV-kindluse ning takistab katuse määrdumist ja sambla levikut. Nii näeb katus ka aastate möödudes uus välja. Tänu uusimale tootmistehnoloogiale on Teviva kaalult mõnevõrra kergem kui paljud teised betoonist katusekivid, mis muudab selle katusele paigaldamise veelgi lihtsamaks. Vaatamata õhemale disainile on Tevival kõik kivikatuse eelised – see on tugev, ilmastikule vastupidav, müravaba ning kõige pikema elueaga katusematerjal.

Tootja

Monier

MONIER müüb oma tooteid ja teenuseid Baltikumis ja Põhjamaades kokku seitsmes erinevas riigis.

Monieri Eesti osakonnas töötab 40 inimest, Balti regioonis on töötajaid kokku 60. Eestis, täpsemalt Kiiul, asub ka Monier'i tehas, mis toodab betoonist katusekive, metallist lisatarvikuid nagu lumetõkked, kinnitusklambrid.

BRAAS MONIER'i gruppi kuulub ka meie tütarettevõte SCHIEDEL, pakkudes kvaliteetseid moodulkorstnaid üle Euroopa.  Eestis leiate kogu vajaliku info korstende kohta Schiedel Moodulkorstnad OÜ kodulehelt või kontakttelefonidele helistades. Samuti on pädevad Teie küsimustele vastama ka kõik hästivarustatud ehitusmaterjalide kauplused.

Oleme osa ettevõttest BRAAS MONIER Building Group – maailma suurimast katusematerjalide ja nende lisatarvikute firmast. 2014. a oli MONIER’i kogumüük 1,211 miljardit eurot. Ettevõtete grupp tegutseb ühtekokku 100 tootmisüksuse ja 7 300 töötajaga 35 riigis.

MONIER ARENDUSTÖÖD

Katus peab taluma palju - lund, vihma, tormi jne. Veelgi raskemates tingimustes, kui ainult need kolm loodusnähtust, testitakse neid aga MONIER’i teaduskeskustes. Hoolikalt kontrollitud ja läbiviidud teste korraldatakse pidevalt.

MONIER omab mitmeid teadus- ja testikeskuseid üle maailma. Meie teadustegevus ei seisne ainult katusekivide, vaid ka katuse erinevate komponentide ja erikivide arendamises ning pidevas testimises.

Enne uue toote turule toomist testitakse seda paljudel erinevatel viisidel:

UV-KIIRGUSE TEST

Päikesekiirgus lagundab polümeere katusekivide pinnal. Seepärast on katusematerjali vastupidavust päikesele väga oluline testida.

KÜLMATALUVUS

Kahjustatud katusekivi õnarustesse ja mikropragudesse võib sattuda vett, mis külmudes kive kahjustab.

SÖÖVITUSTEST

Vihmavesi on happeline ja paikades, kus õhk on saastunud, võib see happelisus tekitada söövituskahjustusi. Seepärast on materjalid ja pinnatöötlusmaterjalid vastavates tingimustes testitud.

KIIRED TEMPERATUURIMUUTUSED

Katusekivide pinnatemperatuur võib kõigest mõne minutiga muutuda kuni 50°. Kiired muutused võivad põhjustada mikroskoopilisi mõrasid katusekivi pinnas.

Need testid tagavad ka selle, et kõik tooted vastaksid riiklikele ehitusnormidele ning püsiksid kvaliteetsed ka pika aja jooksul. Võiks öelda, et Monier’i katused on alati tipus.

error: Content is protected !!