Velux katuseaken GLU MK10 0064 780x1600mm

888.00

Mõõdud: 780x1600mm
Ülalat avatav
Integreeritud tuulutusklapp
3-kordne klaaspakett, polüuretaanist raam
Uw 1,0

Standard Plus katuseaken koos erakordselt soodsa 3-kordse klaaspaketiga võimaldab teil kodus tagada suurema mugavuse ilma kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Kombineerituna lisatihendiga tagab klaaspakett parema helipidavuse, pakkudes teile siseruumides täiendavat lisamugavust.
Uus mugav ülemine käepide võimaldab akent lihtsasti avada ja sulgeda ka siis kui akna all on mööbel. Paigaldades akna madalamale, saate nautida vaadet välja nii seistes kui istudes. Aknal on integeeritud tuulutasklapp, mis võimaldab teil tuba tuulutada ka kinnise aknaga.
Ühendades kõik suurepärased omadused ühte katuseaknasse, oleme loonud täiusliku väärtuste segu. UUS 64 klaasiga GLL ja GLU katuseaknad on saadaval ülalt ja alt avatavana puidust ja puitpolüuretaanist kõigi populaarsete VELUX katuseakende suurustega.

Mugavalt soodne- tänu uuenduslikule termoplastist mustale TPS-vaheliistule ja täiustatud madala emissiooniga kattele sisemisel klaasil on saavutatud paremad energiatõhususe parameetrid – Uw=1,0 (W/m²K). Tänu sellele hoiavad katuseaknad majas sooja, mis tähendab väiksemaid küttearveid.
Mugavalt vaikne- uute VELUX katuseakende klaasid on 30% paksemad, seega summutavad need tõhusamalt erinevate sagedustega helisid. Uutel akendel on väga hea heliisolatsiooni parameeter Rw=35dB, mis tagab kasutajatele välise müra ärahoidmise, samuti vähendab vihmamüra, pakkudes suurepäraseid tingimusi töötamiseks ja puhkamiseks.
Mugavalt selge vaade- katuseakna välimine klaas on kaetud spetsiaalse lihtsasti puhastatava kattega, tänu millele peseb sadav vihm maha igasuguse katuseaknal oleva mustuse. Sellest tulenevalt jääb akende puhastamine harvemaks ning rõõm kaunist välisest vaatest on katkematu.
3-kordse klaaspaketiga polüuretaanist katuseaken on 100% hooldusvaba. Polüuretaanaknal ei ole nähtavaid liitekohti ja see tagab niiskuskindla viimistluse. Ideaalne niisket ruumide jaoks, näiteks köökide ja vannitubade jaoks.

Uus mugav käepide
Kaitstud kahe kihi läbipaistva, veepõhise akrüüllakiga
Uus täiustatud heliisolatsioon
Integreeritud tuulutusklapp
Uus ThermoTechnology™ soojustussüsteem
Soojapidav 3-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1.0

Tootja

Velux

error: Content is protected !!